IPW50R140CP
IPW50R140CP
Infineon Technologies
MOSFET COOL MOS PWR TRANS 550V 0.140 Ohms
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
IPW50R140CP
IPW50R140CP
Infineon Technologies
Data Sheet
IPW50R250CP
IPW50R250CP
MOSFET COOL MOS N-CH 500V 0.250Ohms
IPW50R280CE
IPW50R280CE
MOSFET 500V 280 RDS CoolMOS Superjunction MOSFET
IPW50R280CEFKSA1
IPW50R280CEFKSA1
MOSFET COOL MOS
IPW50R399CP
IPW50R399CP
MOSFET COOL MOS PWR TRANS 560V 0.399 Ohms
IPW50R350CP
IPW50R350CP
MOSFET COOL MOS N-CH 500V 0.350Ohms