 DPG30C300HB |
 Ixys |
 Rectifiers 30 Amps 300V |
 Data Sheet |
 Negotiable |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
 DPG30C200HB |
 Ixys |
 Rectifiers 30 Amps 200V |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 DPG30C200PB |
 Rectifiers 30 Amps 200V |
 DPG30C300HB |
 Rectifiers 30 Amps 300V |
 DPG30C300PC |
 Rectifiers 30 Amps 300V |
 DPG30C400HB |
 Rectifiers 30 Amps 400V |
 DPG30I300PA |
 Rectifiers 30 Amps 300V |